Bayern predviedol šialenú kanonádu, Kane zaznamenal hetrik

Futbalisti Bayernu Mníchov deklasovali v sobotnom bundesligovom stretnutí Mainz 8:1. Anglický útočník Harry Kane strelil hetrik a po ...
  • Zdroj: SITA/AP

Futbalisti Bayernu Mníchov deklasovali v sobotnom bundesligovom stretnutí Mainz 8:1. Anglický útočník Harry Kane strelil hetrik a po 25 kolách kraľuje tabuľke strelcov s 30 gólmi.

Dva presné zásahy v drese Bayernu pridal stredopoliar Leon Goretzka a jeden gól si zapísali Thomas Müller, Jamal Musiala a Serge Gnabry. Bavori tak stiahli manko na vedúci Leverkusen na sedem bodov, lídra však ešte čakal nedeľný duel proti Wolfsburgu.

V ďalšom zápase remizovala Borussia Mönchengladbach s Kolínom 3:3, dva góly za domácich vsietil striedajúci Robin Hack. V drese hostí sa dvakrát presadil Faride Alidou. Posledný Darmstadt prehral na pôde Lipska 0:2 a Augsburg zdolal Heidenheim 1:0.

Hráči Werderu Brémy doma prehrali s Borussiou Dortmund 1:2. Hostia viedli po prvom polčase 2:0, do druhého však nastúpili bez vylúčeného Marcela Sabitzera. Na 1:2 skorigoval v 70. minúte útočník Justin Njinmah. Dortmund sa posunul na štvrté miesto tabuľky, na tretí Stuttgart stráca šesť bodov.

Futbalista Arsenalu Kai Havertz (druhý zľava) sa teší so spoluhráčmi po strelení víťazného gólu.
Arsenal ratoval víťazstvo v závere: Rodak sledoval prehru Fulhamu len z lavičky Zobraziť článok

Bundesliga - 25. kolo:

Bayern Mníchov - FSV Mainz 05 8:1 (3:1)

Góly: 13., 45.+7 a 70. Kane, 20. a 90.+2 Goretzka, 47. Müller, 61. Musiala, 66. Gnabry - 31. Amiri

Werder Brémy - Borussia Dortmund 1:2 (0:2)

Góly: 70. Njinmah - 21. Malen, 38. Sancho, ČK: 45.+1 Sabitzer (Dortmund)

FC Augsburg - 1. FC Heidenheim 1:0 (1:0)

Gól: 22. Gouweleeuw

Borussia Mönchengladbach - 1. FC Kolín 3:3 (1:1)

Góly: 71. a 73. Hack, 32. Honorat - 7. a 64. Alidou, 79. Downs

RB Lipsko - Darmstadt 98 2:0 (1:0)

Góly: 3. Isherwood (vl.), 50. Baumgartner

Bujarý životný štýl a alkoholizmus sa podpísali pod Gascoignov výzor.
Legenda sa ocitla na dne: Nemám domov a som alkoholik! Zobraziť článok

Prvý štyridsiatnik s gólom v našej lige Žofčák a tréner Straka vo víťaznom objatí.
Straka potvrdzuje svoje majstrovstvo! Favorit stratil body na východe Zobraziť článok