Odveta z Oktagonu naplánovaná na FNC4! Veľké mená si to rozdajú v boxe

Organizácia Fight Night Challenge oznámila ďalší atraktívny duel, v ktorom sa stretne MMA zápasník Marek Bartl, ktorého v boxe preverí ...
  • Zdroj: Oktagon MMA

Organizácia Fight Night Challenge oznámila ďalší atraktívny duel, v ktorom sa stretne MMA zápasník Marek Bartl, ktorého v boxe preverí Karol Ryšavý. Pôjde o odvetu, ktorá už raz bola na pláne.

FOTOGALÉRIA: Karol Ryšavý - Marek Bartl

Obaja sa stihli stretnúť v MMA súboji v júni 2021 na Oktagon 25. V zápase zvíťazil na body po atraktívnom priebehu borec zo Spartakus Fight Gym Trnava Karol Ryšavý. Odveta dvoch ikonických zápasníkov najväčšej česko-slovenskej organizácie sa mala konať v inej disciplíne, a teda v boxe už na turnaji FNC3. Ryšavý, ale pred duelom utrpel v súboji s Vladom Lengálom na turnaji Fabriq MMA nepríjemné zranenie, ktoré ho do boja s Bartlom nepustilo.

V ringu jedinečnej organizácie ho pred koncom roka 2022 nahradil Robo Pukač. Pred gala FNC 4, ktoré sa bude konať 13.mája v Trnave je naplánovaná očakávaná odveta znova. Tá môže byť znova okorenená aj faktom, že sa obaja pred ich prvým stretom v MMA poriadne doťahovali na sociálnych sieťach. 

Organizácia už potvrdila, že na karte FNC 4 sa stretne Rytmus s Petrom Knížem. Attila Végh sa postaví proti bývalému borcovi UFC Ericovi Spicelymu. Z celebritných dvojíc bol oznámený duel Barona so zabávačom Adamom Bergerom a ďalšie súboje v tomto smere sú podľa organizácie naplánované na oznámenie v najbližších dňoch. Aj preto sa oplatí sledovať instagramový účet organizácie pravidelne. 

Lístky na turnaj Fight Night Challenge 4 sú dostupné v sieti predpredaj.sk. PPV si fanúšikovia budú môcť užiť prostredníctvom kvalitnej platformy na Oktagon.tv. 

Úvod zápasu v Prahe mal pikantnú príchuť.
Slovenky sú hitom internetu: Pred zápasom si vyhrnuli tričká a ukázali prsia! Zobraziť článok

Odporúčame z TIVI.sk
 
});