Cristiano Ronaldo priviedol fanúšikov do tranzu: Gól pripomínajúci časy starej slávy

Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo (38) dal o sebe opäť vedieť a kritikom pripomenul, že ešte nepatrí do starého železa.
  • Zdroj: Facebook/نادي النصر السعودي - AlNassr Saudi Club

Portugalčan natiahol svoju gólovú sériu v Saudskej Arábii. V drese Al-Nassr nasúkal už 11. gólov, pritom odohral len deväť ligových zápasov.

Futbalisti Al-Nassr vyhrali vysoko 5:0 na ihrisku Al-Adalho. Portugalský futbalista otvoril stav duel v 40. minúte z bieleho bodu, no druhým gólom pripomenul svoje slávne časy. V 66. minúte nabral rýchlosť, zbavil sa obrancu a ľavačkou poslal loptu do rohu bránky.

Al-Nassr je s 52 bodmi druhý v tabuľke saudskoarabskej Premier League a na vedúci celok Al-Ittihada zaostáva len o bod.

Ronaldo a Messi na spoločnej fotke počas prípravného zápasu.
Messi dostal šialenú ponuku, môže sa zapísať do histórie: Ronaldo môže len ticho závidieť! Zobraziť článok