Pospíšil nedohral pre trest tretí zápas sezóny: Kanadskú hviezdu poslal nekompromisne k ľadu

Poriadne to prehnal. Slovenský hokejista Martin Pospíšil (24) nedohral nočný duel NHL medzi Calgary a Winnipegom.

FOTOGALÉRIA: Martin Pospíšil

Tesne pred koncom druhej tretiny Zvolenčan tvrdo atakoval hviezdneho obrancu domácich Josha Morrisseyho, keď ho trafil lakťom do hlavy. Dostal trest do konca zápasu. Pospíšil strávil na ľade iba 10:48 minúty a k jednej "pluske" pridal aj štyri bodyčeky a dve strely na bránku.

Hokejisti zvíťazili aj v druhom semifinálovom zápase na Zemplíne.
Michalovčania nezvíťazili ani v druhom domácom zápase: Od Nitranov utŕžili šokujúci debakel! Zobraziť článok

Ide už o tretí duel v sezóne v NHL, ktorý slovenský útočník pre trest nedohral.

Slafkovský nastúpil opäť v prvom útoku Montrealu.
Slafkovského forma graduje, strelil bizarný gól: Pospíšil duel nedohral Zobraziť článok

Po zákroku na Vincenta Dunna zo Seattle ho disciplinárna komisia potrestala stopkou na tri zápasy. Je teda možné, že ho ďalší trest prípadne pokuta neminie ani teraz.