Messi strelil najrýchlejší gól v kariére a pomohol Argentíne k výhre

Ďalší prepis štatistík! Lionel Messi (35) najrýchlejším gólom vo svojej kariére pomohol futbalistom Argentíny k víťazstvu 2:0 nad ...

Ďalší prepis štatistík! Lionel Messi (35) najrýchlejším gólom vo svojej kariére pomohol futbalistom Argentíny k víťazstvu 2:0 nad Austráliou.

FOTOGALÉRIA: Lionel Messi

Messi skóroval v prípravnom stretnutí v Pekingu už po 80 sekundách hry. Majstri sveta vyhrali deviaty zápas po sebe.

Messi, ktorý je na odchode z Paríža St. Germain do Interu Miami, otvoril skóre v repríze decembrového osemfinále svetového šampionátu v Katare strelou spoza vápna k žrdi. Rekordný sedemnásobný držiteľ Zlatej lopty strelil bránku v každej minúte základnej hracej doby s výnimkou úvodnej minúty.

Na sníme španielsky futbalista Joselu sa raduje z gólu.
Repríza spred dvoch rokov priniesla rovnaký výsledok: Španieli sú vo finále Ligy národov Zobraziť článok

Podľa twitteru Gracenote sa medzi strelcov najčastejšie zapísal v 87. min, a to v 16 prípadoch. Poistku dnes pridal v 68. min striedajúci Pezzella.

V pondelok sa zverenci trénera Lionela Scaloniho predstavia v Jakarte proti domácej Indonézii.