Banská Bystrica doma vygumovala Trnavu, víťazným gólom sa blysol Balič

V 4. kole nadstavbovej časti o titul vo futbalovej Fortuna lige zvíťazila Banská Bystrica nad Trnavou 2:0 a v tabuľke sa bodovo dotiahla ...
  • Zdroj: TASR - Lukáš Grinaj

V 4. kole nadstavbovej časti o titul vo futbalovej Fortuna lige zvíťazila Banská Bystrica nad Trnavou 2:0 a v tabuľke sa bodovo dotiahla na piatu Žilinu, pričom na štvrtú Podbrezovú stráca iba bod. Spartak nevyhral tretí duel v sérii a zostal na tretej priečke.

FOTOGALÉRIA: Banská Bystrica - Trnava

V prvom polčase boli viac na lopte domáci, no častejšie strieľali hostia. Šance zostali na oboch stranách nevyužité i vďaka spoľahlivým brankárom. Po prestávke išli Bystričania do vedenia zásluhou Baliča, ktorý zo stredu šestnástky ľavačkou namieril presne k žrdi. Trnavčania mohli vyrovnať z penalty, ale Koštrna sa pošmykol a loptu poslal mimo bránky. V samom závere tak domáci poistili výsledok zo skrumáže vďaka Depetrisovi.

MFK Dukla Banská Bystrica - FC Spartak Trnava 2:0 (0:0)
73. Balič, 90. Depetris. Rozhodovali: Očenáš - Košecký, Kmec, ŽK: Gorosito, Uhrinčať - Oseni, 3218 divákov.