Ronaldo bol v šoku, toto nečakal: Jeho reakcia okamžite obletela svet!

Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo (38) rozhodol o triumfe Al-Nassr v Arabskom pohári a stal sa najlepším strelcom turnaja. Napriek ...
  • Zdroj: Reprofoto twitter/LIBERTA DEPRE

Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo (38) rozhodol o triumfe Al-Nassr v Arabskom pohári a stal sa najlepším strelcom turnaja. Napriek tomu bol po zápase šokovaný, toto rozhodne nečakal. Všetko zachytili televízne kamery.

FOTOGALÉRIA: Cristiano Ronaldo

Rodák z Madeiry otočil dvoma gólmi nepriaznivý stav v sobotnom finálovom stretnutí proti Al-Hilal (2:1 pp) napriek tomu, že Al-Nassr dohrával od 71. minúty v desiatich bez vylúčeného Abdulelaha Al-Almriho.

Päťnásobný držiteľ Zlatej lopty dokázal v 74. minúte vyrovnať na 1:1 a zápas dospel do predĺženia. V ňom prišla chvíľa najväčšej hviezdy Al-Nassr v 98. minúte, v ktorej Ronaldo zabezpečil svojmu tímu prvú trofej od januárového príchodu z Manchestru United.

Uvidíme Ronalada na Tehelnom poli?

Portugalčan sa však vo finále zranil. V predĺžení si poranil ľavé koleno a ihrisko opustil so slzami v očiach. Informuje španielsky denník Marca.