Fantastický vstup do nového ročníka! Slovenský reprezentant sa blysol hneď dvomi gólmi

Vydarený štart. Slovenský futbalista Lászlo Bénes (25) mal výrazný podiel na víťazstve Hamburgeru SV nad Schalke 04 5:3 v úvodnom stretnutí ...
  • Zdroj: TASR/AP

Vydarený štart. Slovenský futbalista Lászlo Bénes (25) mal výrazný podiel na víťazstve Hamburgeru SV nad Schalke 04 5:3 v úvodnom stretnutí novej sezóny druhej nemeckej Bundesligy. Na piatkovom triumfe sa podieľal dvomi gólmi a asistenciou.

FOTOGALÉRIA: Slovenský reprezentant sa blysol dvomi gólmi

Šikovný stredopoliar, ktorý nastúpil v základnej zostave domácich a odohral celý zápas, najprv v 56. minúte vyrovnal z pokutového kopu na 2:2 a o štyri minúty neskôr poslal po vydarenom protiútoku Hamburg do vedenia. V 66. minúte upravil na 3:3 Simon Terodde, no potom dostal druhú žltú kartu stopér hostí Ibrahima Cisse a HSV následnú „presilovku" využil. V nadstavenom čase rozhodli o víťazstve svojím druhým gólom v zápase Robert Glatzel a striedajúci Jean-Luc Dompe, ktorému prihral Bénes.

GÓLY LÁSZLA BÉNESA V ČASE 0:28 A 0:38