Chovan s ďalším kiksom: Za školácku chybu ho potrestal Skaličan Vlasko

Na hrane blamáže! Futbalisti Slovana Bratislava boli blízko vypadnutia zo Slovnaft Cupu.
  • Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

FOTOGALÉRIA: Adrián Chovan

V semifinálovej odvete prehrali v Skalici v riadnom hracom čase 2:3, no v predĺžení vyrovnal na 3:3  v 93. min Džaba Kankava a rozhodol o postupe. Slovan zdolal Skalicu doma 2:1.

Finále je na programe 1. mája v Trnave a bude mať rovnaké zloženie ako pred rokom. O trofej zabojuje Slovan s Trnavou.

Hráč Skalice Yann Yao a hráč Slovana Zuberu Sharani počas odvetného zápasu semifinále Slovnaft Cupu MFK Skalica a ŠK Slovan Bratislava v Skalici
Skalica senzačne porazila Slovan! Na postup to však nestačilo: Rozhodlo predĺženie Zobraziť článok

Ani v Skalici sa nevyhol ďalšiemu kiksu brankár Adrián Chovan. V 33. min prvého polčasu si zle postavil múr a domáci Ján Vlasko ho technickou strelou za školácku chybu potrestal.

„Nemôžeme k zápasu pristúpiť tak že domáci tím sa porazí sám,“ vravel po zápase pre TV JOJ Šport asistent trénera belasých Boris Kitka, ktorý viedol tím z lavičky, na ktorej opäť chýbal chorý kouč Vladimír Weiss st. Ten sledoval duel najskôr z tribúny, no neskôr sa posunul bližšie do okolia lavičky.