Tréner Michaloviec Hrnčár po odpískanej penalte stiahol hráčov z ihriska: Ako na Spejblovi a Hurvínkovi!

Futbalisti Michaloviec remizovali v piatkovej predohrávke 21. kola Fortuna ligy na ihrisku FK Železiarne Podbrezová 2:2. Pravdepodobne ...

Futbalisti Michaloviec remizovali v piatkovej predohrávke 21. kola Fortuna ligy na ihrisku FK Železiarne Podbrezová 2:2. Pravdepodobne však stratili nádej postúpiť do prvej šestky a bojovať o titul.

Dlho pritom pomýšľali na plný bodový zisk, no zaúradoval VAR. To nahnevalo trénera hostí Norberta Hrnčára, ktorý po tom, ako rozhodca ukázal na biely bod, stiahol hráčov na minútu z trávnika.

Hlavný rozhodca Marián Ruc využil systém dvakrát. Najprv pred koncom prvého polčasu, keď vylúčil stredopoliara zemplínskeho tímu Marcina, a potom aj v závere druhého dejstva, keď prisúdil Podbrezovčanom penaltu za stavu 1:2.

Hostia na protest odišli na chvíľu z hracej plochy. Po premenenom pokutovom kope domáceho Daniela Pavúka mohli ešte strhnúť výhru na svoju stranu. V nadstavenom čase nevyužil veľkú šancu kapitán Juraj Kotula.

Tréner Xavi si sypal popol na hlavu.
Tréner Barcelony Xavi nešetril svojich hráčov: Náš najhorší zápas v sezóne Zobraziť článok