Slovan vyhral v Ružomberku: Strelec rozhodol nádherným gólom

Futbalisti Slovana Bratislava zvíťazili v dohrávke 5. kola na ihrisku Ružomberka 2:1.
  • Zdroj: TASR/Martin Baumann

V 58. minúte ho poslal do vedenia Aleksandar Čavrič, o šesť minút neskôr vyrovnal Martin Chrien. Triumf hostí zabezpečil v 74. minúte striedajúci David Strelec.

Duel nedohral pravý obranca Ružomberka Mário Mrva, ktorý dostal v 67. minúte červenú kartu.

dohrávka 5. kola NL:
MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava 1:2 (0:0)
Góly: 64. Chrien - 58. Čavrič, 74. Strelec. Rozhodovali: Očenáš – Bednár, Poláček, ŽK: Mrva, Gerec, Zsigmund, Chrien - Weiss, ml., Kašia, Lovat, Borjan, Kankava, ČK: 67. Mrva (po druhej ŽK), 2677 divákov.

Ružomberok: Krajčírik – Mrva, Malý, Gabriel, Selecký – Zsigmund (89. Tučný), Lavrinčík 73. Maslo) – Gerec (Luterán), Chrien, Šefčík (73. Šefčík) – Hladík (89. Boďa)
Slovan: Borjan – Blackman, Bajrič, Wimmer, Lovat (70. Zmrhal) – Savvidis (70. Marcelli) – Kankava, Kucka – Barseghjan (70. Strelec), Čavrič (82. Abubakari), Weiss (90. Kašia)