Ružomberok prvýkrát bodoval naplno: Proti Skalici predviedol skvelý obrat v druhom polčase

Futbalisti MFK Ružomberok vyhrali v piatkovom zápase 2. kola Niké ligy doma nad MFK Skalica 2:1, keď oba góly zaznamenali v druhom polčase. ...
  • Zdroj: TASR

Futbalisti MFK Ružomberok vyhrali v piatkovom zápase 2. kola Niké ligy doma nad MFK Skalica 2:1, keď oba góly zaznamenali v druhom polčase. Do tabuľky si pripísali prvé tri body, rovnaký počet má na konte aj Skalica.

Lukáš Fabiš (vľavo) naposledy obliekal dres MFK Ružomberok.
Nováčik z Košíc predstavil už siedmu letnú posilu: Z Ružomberka získal ostrieľaného obrancu Zobraziť článok

Hostia sa ujali vedenia už v 11. minúte, keď sa hlavou po rohovom kope presadil Oliver Podhorin. Ružomberok po prestávke dokázal otočiť skóre. Najskôr Štefan Gerec v 55. minúte vyrovnal po centri striedajúceho Samuela Šefčíka a Kristóf Domonkos v 71. minúte po vyrazenej strele Samuela Lavrinčíka brankárom Matějom Lukschom a šikovnej prihrávke od Gereca rozhodol gólom do odkrytej bránky o triumfe domácich.