Ronaldo má hlavu v smútku! V Al-Nassr mu hrozí blamáž

Portugalskej futbalovej hviezde Cristianovi Ronaldovi (38) hrozí, že prvú sezónu v Saudskej Arábii zakončí bez trofeje.

S Al-Nassr vypadol v semifinále národného pohára po prehre 0:1 s Al-Wehda, ktorému zariadil postup bývalý útočník Plzne Jean-David Beauguel.

Niekdajší najlepší strelec českej ligy rozhodol pondelkový zápas akrobatickou strelou v 23. minúte. Jeho tím udržal tesný náskok, aj keď hral takmer celý druhý polčas v oslabení.

Ronaldo prišiel do Al-Nassr v januári po majstrovstvách sveta a podpísal zmluvu do roku 2025 s údajným ročným príjmom 200 miliónov eur. Rijádsky tím už neuspel v Superpohári a v lige stráca tri body na Al-Ittihád, ktorý má zápas k dobru.

Tridsaťosemročný Ronaldo teraz vyšiel v treťom zápase za sebou strelecky naprázdno, predtým dal v štyroch zápasoch dohromady sedem gólov.

Argentínčanka Georgina Rodriguez a Cristiano Ronaldo.
Georgina ukazuje na internete, čo donedávna videl len Ronaldo: Kríza vo vzťahu!? Zobraziť článok