Minúty hrôzy v NHL: Hokejistovi Winnipegu išlo v zápase s Vegas o život

Minúty hrôzy prežili diváci v zápase štvrťfinále play off zámorskej NHL. Vegas Golden Knights hral doma s Winnipegom (1:5).

FOTOGALÉRIA: Morgan Barron

Pri jednom zo súbojov pred bránkou domáceho gólmana Laurenta Brossoitta postrčil obranca Vegas Chandler Stephenson útočníka Winnipegu Morgana Barrona (24) tak nešťastne, že útočník hostí padal tvárou na nôž korčule brankára. Jeho tvár okamžite zaliala krv a hala stíchla.

Mnohým sa v tej chvíli vynorili spomienky na slovenského hokejistu Richarda Zedníka, ktorý po zápasu korčuľou takmer na ľade vykrvácal. Barron sa po ošetrení v kabíne, kde mu lekár ranu zašil 75 stehmi, na ľad vrátil a zápas s ochranným košíkom na prilbe dohral.

Zranený Erik Černák na ľade v opatere zdravotníka.
Aréna v Toronte bola chvíľu ticho: Černák dostal úder do hlavy a zápas nedohral Zobraziť článok