Studenič zabránil pohrome: Víťazný gól tesne pred koncom predĺženia!

Slovenský hokejista Marián Studenič rozhodol v predĺžení o triumfe Texasu na ľade Tucsonu 5:4 v zámorskej AHL.
  • Zdroj: twitter/texasstars

Bol to jeho 19. gól v sezóne, na konte má spolu 45 bodov (19+26) v 63 zápasoch. Texas ešte na konci druhej tretiny viedol 4:0, o náskok však prišiel.

Studenič potom strelil víťazný gól hostí necelých 18 sekúnd pred koncom predĺženia. V prebiehajúcej sezóne odohral tri duely aj za Dallas v NHL, bez bodového zápisu.

Connor McDavid (vľavo) ako prvý hráč po 27 rokoch pokoril hranicu 150 bodov v jednom ročníku.
Noc rekordov v NHL! Do histórie sa zapísali McDavid, Crosby či Boston Zobraziť článok