Washington nestačil na Rangers, Fehérváry sa pobil

Hokejisti New Yorku Rangers zvíťazili v nedeľnom stretnutí zámorskej NHL na ľade Washingtonu 5:2. V drese domácich odohral 22:56 minút ...

Hokejisti New Yorku Rangers zvíťazili v nedeľnom stretnutí zámorskej NHL na ľade Washingtonu 5:2. V drese domácich odohral 22:56 minút slovenský obranca Martin Fehérváry.

V zápase zaznamenal jednu mínusku a v závere tretej tretiny sa pobil s Fínom Nikom Mikkolom. Slovenský brankár Jaroslav Halák sledoval duel zo striedačky, na ktorej kryl chrbát tímovej jednotke Rusovi Igorovi Šesťorkinovi.

výsledok NHL:
Washington - New York Rangers 2:5

Za Washington nastúpil v prvej formácii aj slovenský obranca Martin Fehérváry a tešil sa z výhry.
Washington po 15 rokoch zrejme bez playoff: Fehérváry sa však už teší na MS! Zobraziť článok