Emócie v závere semifinále vo Zvolene: Manažér Spišiakov si vylial zlosť na rozhodcoch

Dráma ako sa patrí! Aj druhé semifinále našej najvyššej hokejovej súťaže medzi Zvolenom a Spišskou Novou Vsou pripravilo pre divákov ...
  • Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Dráma ako sa patrí! Aj druhé semifinále našej najvyššej hokejovej súťaže medzi Zvolenom a Spišskou Novou Vsou pripravilo pre divákov skvelé vyvrcholenie.

FOTOGALÉRIA: Zvolen - Spišská Nová Ves

Rozhodujúci siedmy duel vo Zvolene priniesol vyrovnaný zápas a keď v 52. minúte Kerbashian vyrovnal na 2:2, bola dráma na svete. Rozhodnutie prišlo o tri minúty neskôr. Hosťujúci Ališauskas sa zahnal hokejkou po unikajúcom Hannaovi, rozhodcovia to posúdili ako faul a nariadili trestné strieľanie, ktoré premenil Zuzin.

Na snímke hráči Zvolena sa radujú po víťaznom semifinále.
Dramatickú sériu rozhodlo trestné strieľanie: Košice vo finále vyzve Zvolen! Zobraziť článok

Tento moment rozhneval striedačku Spišiakov, najťažšie to niesol generálny manažér hostí Richard Rapáč. „Čistý puk trafil, čistý puk, do pi*e,“ kričal zo striedačky Rapáč, keď jeho slová zachytil mikrofón rozhodcu. „Potom sa mi ospravedlníte? Nám to bude pi*u platné," smeroval ďalšie vulgárne slová na rozhodcu.

Zvolen v závere tesné vedenie udržal, sériu vyhral 4:3 a vo finále sa stretne o titul s Košicami.