Pálil ako z dela: Vavro vsietil nádherný gól spoza šestnástky!

Slovenský futbalový obranca Denis Vavro zaznamenal svoj druhý gól v prebiehajúcom ročníku dánskej ligy.

V nedeľu ním prispel k víťazstvu FC Kodaň nad Silkeborgom 2:0 v zápase 26. kola najvyššej súťaže. Vavro sa presadil v závere prvého polčasu na 1:0 a jeho zásah zo 45. minúty sa napokon ukázal ako víťazný.

Obhajca Kodaň figuruje v tabuľke skupiny o titul priebežne na tretej priečke s trojbodovou stratou na Bröndby a Midtjylland, oba tieto tímy však majú zápas k dobru.

Na snímke vpravo kapitán Spartaka Martin Mikovič a hráč Slovana Guram Kašia počas zápasu.
Trnava neudržala vedenie: Slovan predviedol v derby skvelú otočku Zobraziť článok

David a jeho manželka vždy popierali tvrdenia o afére z roku 2003.
Rozpadne sa Beckhamovi manželstvo s Victoriou? Nové detaily o nevere Zobraziť článok