Zábery, z ktorých behá mráz po chrbte: Hráči Tampy sa modlili za spoluhráča

Jeho návrat trval necelé dve tretiny! Spoluhráč slovenského obrancu Erika Černáka Michail Sergačev (25) sa do zostavy Tampy Bay vrátil ...

Jeho návrat trval necelé dve tretiny! Spoluhráč slovenského obrancu Erika Černáka Michail Sergačev (25) sa do zostavy Tampy Bay vrátil po takmer dvojmesačnej pauze zavinenej zranením.

FOTOGALÉRIA: Michaila Sergačev

V druhej tretine sa Sergačev dostal do súboja s Alexeiom Lafrenierom. Ľavé koleno sa mu dostalo do neprirodzenej polohy a zápas sa pre neho predčasne skončil. Z ľadu odniesli rodáka z ruského Nižnekamska na nosidlách.

„Je mimoriadne náročné vidieť ho s takou bolesťou hneď v prvom zápase po návrate. Samozrejme, modlíme sa za neho, no nevyzerá to dobre,“ povedal po zápase obranca Tampy Victor Hedman.

Martin Pospíšil zaujal rýchlo adaptáciou v NHL a korčuľovaním.
Pospíšil bodoval ako jediný zo Slovákov, Nečas zaznamenal hetrik Zobraziť článok

Tampa napokon na ľade New Yorku Islanders prehrala 2:6. Černák hral v druhej obrannej dvojici "bleskov". Zaznamenal mínusový bod, dve strely na bránku i hity a 22:42 minút na ľade.

Prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) Miroslav Šatan.
Šatan prehovoril o hráčoch z KHL: TOTO je jasný signál! Zobraziť článok