Infarktový záver: Trnava po obrovskej dráme postúpila do štvrťfinále

Futbalisti Spartaka Trnava postúpili do štvrťfinále Slovenského pohára - Slovnaft Cup-u. V sobotňajšom súboji 5. kola zvíťazili na pôde ...
  • Zdroj: TASR - Roman Hanc

Futbalisti Spartaka Trnava postúpili do štvrťfinále Slovenského pohára - Slovnaft Cup-u. V sobotňajšom súboji 5. kola zvíťazili na pôde FC Košice 3:2.

Dvojnásobný obhajca trofeje nastúpi v boji o semifinále 28. februára v Michalovciach.

Domáci viedli už po siedmich minútach zásluhou útočníka Žana Medveda, Trnavčania však krátko na to vyrovnali po zakončení Kelvina Oforiho. Košičanom ešte v prvom polčase vrátil vedenie Oleksandr Golikov.

Stav 2:1 vydržal až do 85. minúty, hostia potom v priebehu piatich minút otočili skóre, keď sa presadili Martin Šulek a Filip Bainovič.

Elle má na sociálnej sieti instagram takmer 1 milión sledovateľov.
Video v priehľadnom spodnom prádle: Príde slávna boxerka o svoj profil? Zobraziť článok