Ronaldo strelil prvý gól v saudskoarabskej lige: V samom závere premenil penaltu

Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo strelil v piatok svoj premiérový gól v drese Al-Nassr. V zápase 15. kola najvyššej súťaže v ...
  • Zdroj: TASR/AP

Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo strelil v piatok svoj premiérový gól v drese Al-Nassr. V zápase 15. kola najvyššej súťaže v Saudskej Arábii premenil v tretej minúte nadstaveného času druhého polčasu pokutový kop a zariadil tak remízu 2:2 na pôde tímu Al-Fateh.

Rozhodca Javier Alberola Rojas ukazuje červenú kartu hráčovi Valencie Gabrielovi Paulistovi (vpravo) počas futbalového zápasu španielskej La Ligy medzi Realom Madrid a Valenciou.
Zaslúžená červená karta: Obranca Paulista surovo poslal k zemi hviezdu Realu Madrid Zobraziť článok

Al-Nassr vedie po 15 dueloch ligu o skóre pred Al-Shababom, ktorý odohral o zápas viac. Tridsaťsedemročný Ronaldo sa po odchode z Manchestru United dohodol s klubom z Rijádu na dvaapolročnej zmluve, v tíme plní funkciu kapitána.

(ilustr. foto)
Český futbalový brankár († 33) odišiel do športového neba: Čakal narodenie dieťatka Zobraziť článok