Zaslúžená červená karta: Obranca Paulista surovo poslal k zemi hviezdu Realu Madrid

Škaredý zákrok! Obranca Valencie Gabriel Paulista (32) to naozaj prehnal. V zápase proti Realu Madrid brazílsky obranca poslal k zemi ...

Škaredý zákrok! Obranca Valencie Gabriel Paulista (32) to naozaj prehnal. V zápase proti Realu Madrid brazílsky obranca poslal k zemi hviezdu "bieleho baletu", za čo okamžite videl červenú kartu.

Real Madrid v zápase s Valenciou vyhral 2:0. Po bezgólovom prvom polčase strelili Madridčania v úvode druhého dejstva dva rýchle góly a získali tak dôležité tri body.

Na snímke hráč FC Spartak Trnava Sebastián Kóša (tretí sprava) sa teší so spoluhráčmi po strelení gólu
Trnava získala posilu do ofenzívy: Čo o krídelníkovi prezradil tréner Gašparík? Zobraziť článok

Strelec druhého gólu Realu, Vinicius Junior, bol počas celého zápasu aktívnym. Na to doplatil v 72. minúte, kedy ho surovo odstavil Gabriel Paulista. Zákrok brazílskeho obrancu bol ocenený červenou kartou.