Jaromír Jágr neprestáva udivovať: Prekonal ďalší obdivuhodný rekord!

Klobúk dole! Český hokejista Jaromír Jágr sa stal vo veku 50 rokov a 322 dní najstarším strelcom v histórii českej extraligy.
  • Zdroj: ČTK

Na snímke prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) Miroslav Šatan.
Miroslav Šatan zhodnotil účinkovanie mladíkov na MSJ: Môžeme byť hrdí! Zobraziť článok

Legendárny útočník zaznamenal presný zásah v 20. minúte prvej tretiny, keď rutinérskym tečom znižoval na 1:3. Gólom namotivoval svojich spoluhráčov k zvýšenej aktivite, no jeho Kladno napokon nedokázalo zvrátiť nepriaznivý vývoj stretnutia a na domácom ľade v súboji 34. kola podľahlo Plzni najtesnejším rozdielom 3:4.

Rytíři Kladno - HC Škoda Plzeň 3:4 (1:3, 0:0, 2:1)
20. Jágr, 47. Kubík, 53. Pytlík - 2. Hrabík, 13. Dvořák, 20. Mertl (HOLEŠINSKÝ), 56. Schleiss

Vychutnajte si rekordný gól Jaromíra Jágra.