Arsenal sa udržal na čele: Remizoval v šlágri s Liverpoolom

Futbalisti Arsenalu remizovali v sobotňajšom šlágri 18. kola anglickej Premier League s Liverpoolom 1:1 a udržali sa na čele tabuľky. ...

Futbalisti Arsenalu remizovali v sobotňajšom šlágri 18. kola anglickej Premier League s Liverpoolom 1:1 a udržali sa na čele tabuľky. Pred svojimi rivalmi majú náskok jeden bod.

Do duelu na Anfield Road vstúpili lepšie hostia, ktorí sa dostali do vedenia už v 4. minúte po hlavičke Gabriela Magalhaesa.

Liverpool odpovedal po polhodine hry, Trent Alexander-Arnold našiel za obranou Mohameda Salaha a ten nedal brankárovi šancu.

Dúbravka inkasuje gól do siete Newcastlu
Newcastle sa naďalej trápi: Prehra na ihrisku Lutonu Zobraziť článok

Do prestávky mal ešte veľkú šancu Gabriel Martinelli, no tesne minul. V druhom dejstve vyložených šancí ubudlo, no domáci mohli rozhodnúť vo svoj prospech.

V 70. minúte skončila tečovaná strela Harveyho Elliotta na žrdi a o tri minúty trafil Alexander-Arnold po brejku do brvna. Arsenal vedie o bod pred druhým Liverpoolom a treťou Aston Villou.

Hráči SSC Neapol pred zápasom.
Skvelá správa pre fanúšikov SSC Neapol: Kľúčový hráč predĺžil zmluvu do roku 2026 Zobraziť článok

/M. DÚBRAVKA odchytal za hostí celý zápas/

Nottingham Forest - AFC Bournemouth 2:3 (0:0)
        Góly: 46. Elanga, 74. Wood - 50., 57. a 90.+3 Solanke, ČK: 23. Boly (Nottingham)

Tottenham Hotspur - FC Everton 2:1 (2:0)
        Góly: 9. Richarlison, 18. Son - 82. Gomes

West Ham United - Manchester United 2:0 (0:0)
        Góly: 72. Bowen, 78. Kudus