Tatar dostal krvavý darček: Na narodeniny si želal gól, prišlo však nepríjemné zranenie

Takto si narodeninový deň nepredstavoval! Hokejista Tomáš Tatar oslávil včera 33. narodeniny v zápase na ľade Arizony. Tím útočníka Colorada ...

Takto si narodeninový deň nepredstavoval! Hokejista Tomáš Tatar oslávil včera 33. narodeniny v zápase na ľade Arizony. Tím útočníka Colorada však prehral 3:4 po predĺžení.

Slovenský reprezentant Tomáš Tatar strávil v zápase na ľade iba necelých osem minút, čo je veľmi slabá vyťaženosť. Skúsený útočník včera oslávil Kristove roky a isto si v súboji veľmi želal streliť svoj premiérový gól v drese Lavín. Na konte má zatiaľ iba osem asistencií.

Namiesto toho však dostal na ľade Arizony krvavý darček, keďže ho zasiahol pukom do tváre hráč domácich a následne ho musel lekár tímu ošetriť na striedačke.

Skúsený kanadský útočník Corey Perry mal mať údajne sexuálny pomer s matkou hviezdneho mladíka Connora Bedarda.
Perry prvýkrát prehovoril: TAKÁTO je pravda o údajnom sexe s matkou Bedarda Zobraziť článok