Messiho prestup je hotová vec: Dostal ohromný kontrakt!

Argentínsky futbalista Lionel Messi (35) ukončí svoje pôsobenie v Paríži St. Germain a v nasledujúcej sezóne bude hrať v Saudskej Arábii.

Argentínsky futbalista Lionel Messi (35) ukončí svoje pôsobenie v Paríži St. Germain a v nasledujúcej sezóne bude hrať v Saudskej Arábii.

Fotogaléria

S odvolaním sa na nemenovaný zdroj, údajne oboznámený s rokovaniami, o tom v utorok predpoludním informovala agentúra AFP.

"Messiho prestup je hotová vec. Budúcu sezónu bude hrať v Saudskej Arábii. Kontrakt je výnimočný. Je ohromný. Už na ňom finalizujeme iba drobné detaily," uviedol pre AFP zdroj pod podmienkou anonymity a bez udania názvu klubu, v ktorom bude Messi pôsobiť. Jeho súčasný zamestnávateľ Paríž St. Germain v reakcii iba sucho konštatoval, že s hráčom má platný kontrakt do 30. júna tohto roka.

PSG minulý týždeň Messiho dočasne suspendoval za to, že bez povolenia klubu odcestoval do Saudskej Arábie. Argentínčan sa neskôr za svoje správanie ospravedlnil vedeniu klubu i fanúšikom.

Podľa niektorých médií by mal 35-ročný Messi hrať v Saudskej Arábii za klub Al Hilal a mal by mať minimálne dvakrát vyšší príjem ako Cristiano Ronaldo, ktorý pôsobí v inom saudskom klube Al Nassr.

Milan Škriniar.
Povedie Milana Škriniara v PSG? Paríž je blízko dohody so slávnym trénerom Zobraziť článok

Viac k téme:
Odporúčame z TIVI.sk
 
});