Vlhová výrazne prepadla v tréningu na zjazd, za Goggiovou zaostala o takmer šesť sekúnd

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová (27) obsadila vo štvrtkovom tréningu na dva zjazdy Svetového pohára vo švajčiarskom St. Moritzi časom ...
  • Zdroj: TASR/Martin Baumann

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová (27) obsadila vo štvrtkovom tréningu na dva zjazdy Svetového pohára vo švajčiarskom St. Moritzi časom 1:35,00 min. 50. miesto. Za najrýchlejšou Taliankou Sofiou Goggiovou (30) zaostala o 5,81 sekundy.

Goggiová dosiahla v druhom meranom tréningu suverénne najlepší čas, druhá Lara Gutová-Behramiová zo Švajčiarska mala na ňu v cieli manko 1,10 s, tretia bola na zjazdovke Corviglia Nórka Ragnhild Mowinckelová (+1,11).

Vlhová zaznamenala vo štvrtok v porovnaní s prvým tréningom horší čas, v stredu bola 43. (1:33,29 min.) s odstupom 3,49 s na najrýchlejšiu Isabellu Wrightovú z USA. V St. Moritzi majú ženy na programe dva zjazdy - v piatok a sobotu zhodne so štartom o 10.30 h, v nedeľu je naplánovaný super-G (11.30).

Na snímke slovenská lyžiarka Petra Vlhová.
Prečo Vlhová ešte nevyhrala? Petra otvorene prezradila, čo ju trápi Zobraziť článok