Rangers sú nezastaviteľní: V play off ešte neprehrali, sú krok od finále

Hokejisti New Yorku Rangers vyhrali aj tretie semifinále Východnej konferencie, keď triumfovali na ľade Caroliny Hurricanes 3:2 po predĺžení. ...

Hokejisti New Yorku Rangers vyhrali aj tretie semifinále Východnej konferencie, keď triumfovali na ľade Caroliny Hurricanes 3:2 po predĺžení. Na západe si Dallas poradil 5:3 s Coloradom a vyrovnal stav série na 1:1.

FOTOGALÉRIA: Artemi Panarin

Víťazi základnej časti Rangers vyradili v prvom kole play off Washington so Slovákom Martinom Fehérvárym v najkratšom možnom čase (4:0). Momentálne sú na ceste za rovnakým scenárom aj v konferenčnom semifinále. Predĺženie zariadil 96 sekúnd pred koncom domáci Andrej Svečnikov a o ukončenie zápasu sa postaral po 1:43 minúty extračasu Artemi Panarin. Brankár hostí Igor Šesťorkin vykryl 47 striel a dosiahol 95,7-percentnú úspešnosť zákrokov.

Pred 20 rokmi sa konali v Česku MS: Čo dnes robia „zemiakoví“ chlapci? Zobraziť článok