Talianka zaskočila tenisový svet: Žiadne oficiality, ale odchod v tichosti

Stačilo, končím! Talianska teniska Camila Giorgiová (32) ukončila kariéru. Žiadne emotívne oznámenie, žiadna rozlúčková tlačovka. Talianka ...

Stačilo, končím! Talianska teniska Camila Giorgiová (32) ukončila kariéru. Žiadne emotívne oznámenie, žiadna rozlúčková tlačovka. Talianka to urobila v tichosti.

FOTOGALÉRIA: Camila Giorgiová

Odchod držiteľky štyroch titulov v dvojhre na okruhoch WTA vyšiel najavo až po tom, čo sa jej meno objavilo na zozname Jednotky pre integritu tenisu medzi hráčmi, ktorí ukončili profesionálnu kariéru.

Matthew Tkachuk brnkal na nervy brankárovi Swaymanovi
Pastrňák sa pobil s Tkachukom: Florida vyrovnala stav série! Zobraziť článok

V tejto sezóne štartovala Giorgiová na piatich turnajoch, v rebríčku jej patrilo až 116. priečka. Naposledy hrala v Miami, kde skončila v 2. kole na rakete Swiatekovej.

Tréner Vladimír Weiss st.
Končí tréner Weiss st. v Slovane? TOTO má byť jeho nový angažmán Zobraziť článok

Najvyššie bola vo svetovom rebríčku na 26. mieste a to na jeseň roku 2018. O tri roky neskôr získala najcennejšiu trofej, keď triumfovala na turnaji WTA 1000 v Montreale. Vo finále vtedy zdolala Češku Karolínu Plíškovú.