Bénes je vo forme: Gólom pomohol k víťazstvu Hamburgu

Slovenský futbalový reprezentant László Bénes (26) sa gólom podieľal na víťazstve Hamburgu nad Magdeburgom 2:0 v sobotnom zápase 12. ...
  • Zdroj: TASR/AP

Slovenský futbalový reprezentant László Bénes (26) sa gólom podieľal na víťazstve Hamburgu nad Magdeburgom 2:0 v sobotnom zápase 12. kola II. nemeckej Bundesligy.

Dvadsaťšesťročný stredopoliar otvoril v 9. minúte skóre stretnutia, bol to jeho siedmy presný zásah v 11. ligovom vystúpení v tejto sezóne. Bénes nastúpil v základnej zostave domácich, striedal v nadstavenom čase.

Hostia dohrávali s desiatimi hráčmi, v 78. minúte dostal červenú kartu Daniel Elfadli. Hamburg sa posunul na druhé miesto tabuľky, na lídra St. Pauli stráca dva body. Magdeburg je po tretej prehre za sebou trinásty.

Slovenský stredopoliar Stanislav Lobotka v drese SSC Neapol.
Neapol vyhral a Lobotka predviedol svoje umenie: Inter sa dostal do päťbodového trháku Zobraziť článok