Mešár žiaril v premiére AHL: Strelil svoj prvý gól, troma bodmi režíroval víťazný obrat

Slovenský hokejista Filip Mešár z tímu Laval Rocket zažiaril v prvom zápase novej sezóny AHL. Na ľade tímu Providence Bruins si v noci ...
  • Zdroj: X/Laval Rocket

Slovenský hokejista Filip Mešár z tímu Laval Rocket zažiaril v prvom zápase novej sezóny AHL. Na ľade tímu Providence Bruins si v noci na sobotu pripísal gól a dve asistencie a pomohol tak k triumfu 5:2.

FOTOGALÉRIA: Filip Mešár v náručí sexi priateľky

Farmársky tím Montrealu Canadiens prehrával v stretnutí po 11 minútach 0:2, no následne skóroval päťkrát za sebou. Mešár sa zapísal do streleckej listiny v 28. minúte, kedy v presilovke vyrovnal na 2:2. Na ľade sa v prvý hrací deň nižšej zámorskej súťaže predstavili aj Miloš Kelemen a Patrik Koch v drese Tucsonu. Roadrunners prehrali na ľade Colorada Eagles 1:3 a Slováci sa do kanadského bodovania nezapísali.

Sebastian Taliga a Vladimír Dravecký ml.
Zväz reaguje na odchod mladých hokejistov: Česi sa nám vysmiali! Zobraziť článok