Girona zdolala Bilbao gólom z 99. minúty, hostia nepremenili dve penalty

Futbalisti Girony zdolali v nedeľnom súboji 9. kola španielskej La Ligy na domácom štadióne Bilbao 2:1.

O triumfe rozhodol gól uruguajského veterána Cristhiana Stuaniho z pokutového kopu v deviatej minúte nadstavenia. Hostia vyšli bodovo naprázdno aj preto, že Alex Berenguer v 28. a Ander Herrera v 58. minúte nepremenili penalty.

Tretí tím minulej sezóny La Ligy zastavil sériu bez víťazstva, od 1. septembra nevyhral šesť zápasov vo všetkých súťažiach. Girona bude najbližší súper Slovana Bratislava v Lige majstrov, vzájomný súboj v Katalánsku je na programe v utorok 22. októbra.

La Liga - 9. kolo:

FC Girona - Athletic Bilbao 2:1 (1:1)

Góly: 39. Asprilla, 90.+9 Stuani (z 11 m) - 41. Sancet, ČK: 90.+8 Paredes (Bilbao) po 2. ŽK

Slovenský futbalový obranca Adam Obert v drese Cagliari Calcio.
Cagliari v zostave s Obertom bodovalo na ihrisku superfavorita: Lídrom Lobotkov Neapol Zobraziť článok

Futbalový tréner ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss starší.
Tréner Weiss vypenil na novinára: Krátka hádka a potom nasledovalo toto Zobraziť článok