Cagliari v zostave s Obertom bodovalo na ihrisku superfavorita: Lídrom Lobotkov Neapol

Futbalisti Cagliari Calcio v zostave so slovenským obrancom Adamom Obertom získali v talianskej lige cenný bod na ihrisku Juventusu Turín.
  • Zdroj: Instagram/adam_obert

V nedeľnom dueli 7. kola remizovali na ihrisku favorita 1:1 a v tabuľke figurujú priebežne na 15. priečke. Juventus je tretí s trojbodovým mankom na lídra Neapol.

Oba góly padli z pokutových kopov - v 15. minúte ho premenil domáci Dušan Vlahovič a v 88. minúte vyrovnal z bieleho bodu Razvan Marin. V závere ešte prišiel Juventus o vylúčeného Francisca Conceicaa. Obert odohral celé stretnutie a mohol sa stať jeho hrdinom, no v nadstavenom čase skončila jeho strela na pravej žrdi domácej bránky.

Serie A - 7. kolo:

Juventus Turín – Cagliari Calcio 1:1 (1:0)

Góly: 15. Vlahovič (z 11 m) – 88. Marin (z 11 m), ČK: 89. Conceicao (Juventus) po druhej ŽK