Prehre nezabránil ani Greif: Mallorca odchádza z Barcelony naprázdno

Futbalisti RCD Mallorca prehrali v sobotnom dueli 9. kola španielskej La Ligy na pôde Espanyolu Barcelona 1:2. Za hostí odchytal celý ...
  • Zdroj: instagram/dominik_greif

Futbalisti RCD Mallorca prehrali v sobotnom dueli 9. kola španielskej La Ligy na pôde Espanyolu Barcelona 1:2. Za hostí odchytal celý zápas Dominik Greif.

Slovenský brankár prvýkrát inkasoval v 18. minúte, keď ho hlavičkou zblízka prekonal Marash Kumbulla. Po prestávke potom nestačil na prudkú prízemnú strelu Jofreho Carrerasa. Hostia dokázali už len skorigovať výsledok zásluhou Antonia Railla.

Druhý slovenský legionár v službách Mallorky Martin Valjent do hry nezasiahol, obranca sledoval zápas z lavičky náhradníkov. Klub z Baleárskych ostrovov vyšiel po troch víťazstvách tentoraz bodovo naprázdno a v tabuľke zostal priebežne na 6. mieste, Espanyol naopak ukončil sériu troch prehier a poskočil na 12. priečku.

La Liga - 9. kolo:

Espanyol Barcelona - RCD Mallorca 2:1 (1:0)

Góly: 18. Kumbulla, 47. Carreras - 68. Raillo

/D. Greif odchytal celý zápas, M. Valjent (obaja Mallorca) na lavičke náhradníkov/