Trápenie Manchestru United pokračuje, Aston Villa stratila body na pôde nováčika

Futbalisti Ipswichu Town remizovali v nedeľnom zápase 6. kola anglickej Premier League s Aston Villou 2:2. Pre domácich to bol štvrtý ...
  • Zdroj: TASR/AP

Futbalisti Ipswichu Town remizovali v nedeľnom zápase 6. kola anglickej Premier League s Aston Villou 2:2. Pre domácich to bol štvrtý nerozhodný výsledok v rade a v neúplnej tabuľke im patrí 15. miesto - najlepšie spomedzi nováčikov. Aston Villa nevyužila možnosť posunúť sa medzi najlepšie dva tímy pred úradujúceho majstra Manchester City, zostáva naďalej na piatej priečke.

FOTOGALÉRIA: PL: Manchester United - Tottenham Hotspur

Tottenham vyhral na pôde Manchestru United 3:0. Skóre otvoril už v 3. minúte Brennan Johnson a jeho tím si potom ustrážil víťazstvo po vylúčení domáceho stredopoliara Bruna Fernandesa. Portugalský reprezentant dostal v 42. minúte červenú kartu za nebezpečný zákrok na Jamesa Maddisona. Hráči United nevyhrali nad „Spurs" od októbra 2022 a momentálne sú na dvanástom mieste v neúplnej tabuľke. Hostia poskočili na ôsmu priečku pred Brighton a Nottingham.