Regenda bojuje o NHL: Schuti si zastrieľal, z výhry sa však netešil

Hokejisti Anaheimu prehrali v prípravnom zápase na novú sezónu NHL so San Jose 2:3 po predĺžení. V drese domácich Ducks odohral vyše ...

Hokejisti Anaheimu prehrali v prípravnom zápase na novú sezónu NHL so San Jose 2:3 po predĺžení. V drese domácich Ducks odohral vyše 12 minút útočník Pavol Regenda, ktorý si pripísal tri strelecké pokusy a jeden mínusový bod.

Regenda bol jediným Slovákom, ktorý sa predstavil v päťzápasovom nočnom programe. Trojica Adam Sýkora (New York Rangers), Juraj Slafkovský a Filip Mešár (obaja Montreal) nehrala. Rangers zdolali Bruins 5:2, Canadiens podľahli Torontu 1:2.

prípravné zápasy NHL:

New York Rangers - Boston 5:2, Ottawa - Buffalo 2:3 pp, Philadelphia - New York Islanders 2:0, Toronto - Montreal 2:1, Anaheim - San Jose 2:3 pp