Slovensko má ďalší cyklistický megatalent: "Sagan v sukni" opäť medailovo úradoval!

K trom medailám zo svetového šampionátu pridala Viktória Chladoňová (17) ďalšie striebro.

Talentovaná slovenská cyklistka v utorok na 18,8 kilometroch boja proti chronometru vybojovala striebornú medailu, čím svoju bilanciu vzácnych kovov z majstrovstiev sveta v jednej sezóne zvýšila na tri.

Legendárny český hokejista Jaromír Jágr.
Tajomstvo Jágrovej formy odhalené: Oltár priamo v kabíne! Zobraziť článok

Ešte začiatkom roku získala bronz na majstrovstvách sveta v cyklokrose. K nemu na konci augusta vybojovala dúhový dres na majstrovstách sveta v horskej cyklistike, v olympijskom cross country. Svoj všestranný talent ukázala aj ziskom bronzu v časovke kontinentálneho šampionátu cestnej cyklistiky a potvrdila striebornou medailu z cestnej časovky majstrovstiev sveta, s dejiskom vo švajčiarskom Zurichu.

Španielsky futbalový tréner Pep Guardiola.
Guardiola postavil Slovanistov do pozoru: Príde na Tehelné pole megahviezda? Zobraziť článok

Svojim výkonom dvíhala Viktória Chladoňová slovenských fanúšikov zo stoličiek až do samého konca, keďže štartovala v úvodnom slote a až do záveru sa držala na čele priebežnej výsledkovej listiny.  Nakoniec s náskokom 34,30 sekúnd zvíťazila Britka Cat Fergusonová, bronz získala opäť Britka Imoge Wolffová. Veľmi pekný výkon medzi 58 pretekárkami potvrdila 38. priečkou aj Sofia Ungerová, ktorá prešla trať v čase + 2,47 min. na víťazku.

Taliansky tenista Jannik Sinner
Obrovský smútok Sinnera: Zomrela jeho milovaná osoba! Dojemné slová na rozlúčku Zobraziť článok