Dunajská Streda si v dohrávke napravila chuť: Trenčín sa doma nezmohol ani na gól

Futbalisti AS Trenčín nezvíťazili už v piatom zápase Niké ligy za sebou. V utorkovej dohrávke 6. kola podľahli na Sihoti hráčom Dunajskej ...
  • Zdroj: TASR

Futbalisti AS Trenčín nezvíťazili už v piatom zápase Niké ligy za sebou. V utorkovej dohrávke 6. kola podľahli na Sihoti hráčom Dunajskej Stredy 0:3. Dvoma gólmi sa pod víťazstvo hostí podpísal Matej Trusa.

Bývalý futbalista Jaroslav Mačák.
Tragédia v slovenskom futbale: Zomrel miláčik trnavských tribún (†50)! Zobraziť článok

Skóre otvoril po 22 minútach hry maďarský krídelník Damir Redzic, keď ho kolmicou našiel Ammar Ramadan. Sýrčan si pripísal aj druhú asistenciu o päť minút neskôr pri góle Trusu. V prvom polčase vyslali domáci na bránku Aleksandara Popoviča len jednu strelu a aj po zmene strán boli aktívnejší hostia. Ich snaženie zužitkoval v 65. minúte opäť Trusa.

Niké liga - dohrávka 6. kola:
AS Trenčín - FC DAC 1904 Dunajská Streda 0:3 (0:2)

Góly: 27. a 65. Trusa, 22. Redzic, ŽK: Djerlek, Hájovský, Zorič, Suleiman - Mendez, Bajo, Redzic. Rozhodovali: Smolák - Ferenc, Halíček

Trenčín: Katič - Hájovský, Bondarenko, Stojsavljevič, Skovajsa - Bariš (80. Zorič) - Ibrahim, Djerlek (72. Fiala) - Sunday (62. Šefčík), Donkor (62. Mikulaj), Uchegbu (72. Ben Sallam)

DAC: Popovič - Oritz, Kačaraba (58. Csinger), Brunetti, Mendez - Bajo, Vitális (77. Herc) - Ramadan (70. Tuboly) - Trusa, Redzic (77. Szendrei), Andzouana (58. Yapi)

Nemecký brankár Berkin Arslanogullari.
Pred pár mesiacmi debutoval za bundesligový tím: Mladý brankár teraz prišiel o nohu a bojuje o život Zobraziť článok