Krutý výsledok ženskej futsalovej reprezentácie: Dva zápasy, štrnásť inkasovaných gólov

Slovenské futsalistky prehrali v oboch prípravných zápasoch s favorizovaným Talianskom.
  • Zdroj: TASR

Po utorkovej prehre 1:4 nestačili v Šamoríne na rovnakého súpera ani v stredu a podľahli mu vysoko 0:10.

Jediný gól Sloveniek v prvom stretnutí strelila v úvode druhého polčasu kapitánka Rybanská, keď znížila na 1:2. O osude zápasu rozhodli dva rýchle góly v priebehu tridsiatich sekúnd.

V stredajšej konfrontácii to bola dominancia Talianiek už od úvodu, po prvom polčase mali trojgólový náskok. V druhom pridali ešte sedem presných zásahov. Hetrikom sa blysla Sara Boutimahová.

prípravné zápasy žien:
        streda:
Slovensko - Taliansko 0:10 (0:3)
Góly: 21., 23. a 37. Boutimahová, 1. a 30. Adamattiová, 16. a 33. Griecová, 26. a 26. Dal´Mazová, 3. Da Silva Borgesová

utorok:
Slovensko - Taliansko 1:4 (0:2)
Góly: 21. Rybanská - 5. De Soauza Bettioliová, 19. Dal´Mazová, 29. a 30. Ferrarová