Liverpool je v lige stopercentný, Chelsea deklasovala Wolves: Dúbravka mimo zostavy Newcastlu

Futbalisti FC Liverpool prežívajú vydarený vstup do ligovej sezóny.

"The Reds" v nedeľňajšom zápase 2. kola Premier League zdolali na Anfield Road hráčov Brentfordu 2:0. Domácich poslal do vedenia v 13. minúte Luis Diaz, druhé víťazstvo poistil v 70. minúte Mohamed Salah.

Chelsea zaznamenala prvé ligové víťazstvo pod vedením nového trénera Enza Marescu. "The Blues" deklasovali Wolverhampton Wanderers na jeho pôde 6:2. Čistým hetrikom sa v drese hostí blysol Noni Madueke. Dvadsaťdvaročný krídelník sa presadil trikrát za sebou po zmene strán, keď najskôr v 49. minúte poslal svoj tím do vedenia 3:2, následne v 58. minúte zvýšil na rozdiel dvoch gólov a v rozmedzí 14 minút zavŕšil hetrik, pričom pri všetkých presných zásahoch mu asistoval Cole Palmer.

Remíza 1:1 sa zrodila v konfrontácii AFC Bournemouth s Newcastlom United. V nominácii "strák" nefiguroval slovenský brankár Martin Dúbravka.

Premier League - 2. kolo:

FC Liverpool - FC Brentford 2:0 (1:0)

Góly: 13. Diaz, 70. Salah

Wolverhampton Wanderers - FC Chelsea 2:6 (2:2)

Góly: 27. Cunha, 45.+6 Larsen - 49., 58. a 63. Madueke, 2. Jackson, 45. Palmer, 80. Felix

AFC Bournemouth - Newcastle United 1:1 (1:0)

Góly: 37. Tavernier - 76. Gordon

Albert Rusnák v drese Seattle strieľa gól
Albert Rusnák režisérom výhry Seattlu: Rozhodol gólom spoza šestnástky Zobraziť článok

Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský.
Slafkovský išiel s pravdou von: Tu je dôvod, prečo nebudem hrať za repre! Zobraziť článok