Albert Rusnák režisérom výhry Seattlu: Rozhodol gólom spoza šestnástky

Slovenský futbalista Albert Rusnák rozhodol gólom o triumfe Seattlu Sounders v zápase zámorskej MLS na ihrisku Minnesoty United 3:2.

Tridsaťročný ofenzívny stredopoliar najprv v 28. minúte nacentroval na presnú hlavičku Jacksona Ragena, ktorý upravil na 2:1. Domáci síce v druhom polčase po druhý raz vyrovnali, no Rusnák v 75. minúte získal loptu pred šestnástkou a zamieril presne k žrdi.

V tejto sezóne MLS má na svojom konte päť gólov a 12 asistencií. Seattlu patrí v tabuľke Západnej konferencie 5. priečka.

Sebastian Kóša (vpravo) bude hrať za Real Zaragoza.
Ďalšia veľká strata pre Trnavu: Defenzívna opora mieri do Španielska Zobraziť článok