Pätička a gól pomedzi nohy: Vychutnajte si presný zásah netradičného strelca Slovana

Štvrtý gól v drese slovenského majstra si bude Cesar Blackman určite pamätať ešte veľmi dlho.
  • Zdroj: screenshot VOYO

Slovan hral po polčase v Dánsku 0:0. Midtjylland inkasoval v 59. minúte, keď si Blackman vymenil loptu s Barseghjanom a panamský obranca trafil presne medzi nohy domáceho brankára. Presný zásah krajného beka však Slovanu na výhru napokon nestačil. Domáci celok v 79. minúte vyrovnal. O tom, kto si zahrá Ligu majstrov sa rozhodne na Tehelnom poli 28.8.

Slovan odohral v Dánsku vyrovnaný duel
Slovan vybojoval v Dánsku dobrý výsledok: O všetkom sa rozhodne v Bratislave Zobraziť článok