Kontroverzia v Arménsku! Pohárový duel Ružomberka museli prerušiť

Situáciu využili fanúšikovia! Zápas play-off Európskej konferenčnej ligy medzi Noah Armavir a Ružomberok bol prerušený.
  • Zdroj: TASR

Štadión v Arménsku sa na začiatku 69. minúty za stavu 1:0 pre domácich z ničoho nič uprostred hry ponoril do tmy. Rozhodca bol stretnutie nútený prerušiť. Netypickú situáciu ale vo svoj prospech využili fanúšikovia. Diváci na tribúnach rozsvietili na svojich mobilných telefónoch baterky, čím vytvorili peknú scenériu.

O vynútenú prestávku sa postaral výpadok elektriny. Hráči zamierili do šatní a otázne bolo, či sa vzniknutý problém podarí vyriešiť, aby sa zápas mohol dohrať. Po zhruba devätnástich minútach sa v hre našťastie mohlo pokračovať.

Dôvod komplikácií v čase prebiehajúceho stretu známy nebol. STVR však počas živého vysielania prostredníctvom redaktora priamo z miesta informovala, že v domovskom stánku Noah Armavir už v minulosti podobná situácia nastala. Vtedy bola príčinou silná búrka.

Budú sa futbalisti Ružomberka takto tešiť v zápase s Trabzonsporom?
Noah Armavir - MFK Ružomberok ONLINE: Ružomberku sa pohárová Európa vzdialila Zobraziť článok