Víťazná rozlúčka s prestížnym turnajom: Slovenskí mladíci si z Kanady vezú cenný výsledok

Slovenskí hokejoví reprezentanti obsadili na významnom turnaji Hlinka Gretzky Cup konečné piate miesto, keď zdolali rovesníkov z Nemecka 5:2
  • Zdroj: TASR

Hokejista Tobias Eder je pravidelnou súčasťou nemeckej reprezentácie.
Predsezónne vyšetrenie sa zmenilo na nočnú moru: Dlhoročného reprezentanta čaká boj o život Zobraziť článok

Úvod duelu bol vyrovnaný a ani jeden z tímov sa gólovo nepresadil. Tento stav však v poslednej minúte druhej tretiny zmenil Goljer. Presný zásah Slovákov nakopol, čo v záverečnom dejstve vyústilo do ďalších troch pukov s v sieti brankára Stuhrmanna. Aj keď Nemci ešte súboj zdramatizovali, piate miesto gólom do prázdnej bránky poistil Tomik.

Michal Svrček s pukom na hokejke počas Hlinka Gretzky Cupu 2024.
Slovenskí hokejisti zdolali Švajčiarov, v súboji o piate miesto vyzvú Nemcov Zobraziť článok