Český vicemajster nadelil Žiline debakel, Košice prehrali po góle z úvodnej minúty

Futbalisti MŠK Žilina prehrali v sobotňajšom prípravnom zápase v rakúskom Ulrichsbergu so Slaviou Praha 1:5.
  • Zdroj: TASR

Úradujúci český vicemajster rozhodol o svojom triumfe v druhom polčase, keď sa hetrikom blysol Matěj Jurásek a presadili sa aj David Zima s Danielom Filom. V drese MŠK v závere znížil Adrián Kaprálik.

Hráči Trnavy remizovali v Rakúsku s TSV Hartberg. Jediný gól Spartaka zaznamenal Filip Twardzik.

KFC Komárno zvíťazilo v sobotňajšom prípravnom stretnutí na pôde maďarského klubu VSE Komárom 3:1. FC Košice prehrali s poľským Gornikom Zabrze (0:1) a MFK Zemplín Michalovce nestačil na maďarský Mezökösvesd (0:1).

príprava:
Slavia Praha - MŠK Žilina 5:1 (0:0)
49. Zima, 65. Fila, 70., 80. a 82. Jurásek – 90.+2 Kaprálik

SV Ried - MŠK Žilina 3:0 (1:0)
32. a 79. Berger, 51. Sane, ČK: 58. Jaššo (Žilina)

MFK Skalica - MFK Karviná 0:2 (0:2)
6. Ezeh, 42. Regáli

TSV Hartberg - FC Spartak Trnava 1:1 (0:0)
Prokop (z 11 m) - Twardzik

FC Baník Ostrava - MFK Dukla Banská Bystrica 3:1 (2:1)
13. Klíma, 24. Kubala, 77. Adediran – 21. Rymarenko

VSE Komárom - KFC Komárno 1:3 (0:2)
49. Köles - 36. Pastorek, 43. Voleský, 63. Sylvestr

Gornik Zabrze - FC Košice 1:0 (1:0)
1. Kozuki

Mezökösvesd - MFK Zemplín Michalovce 1:0

Yamal patrí medzi úzky okruh ašpirantov na zisk ocenenia pre najlepšieho hráča EURO.
Španielsky supertalent Yamal: Neporovnávajte ma s Messim! Zobraziť článok