Fanúšikovia sa museli presúvať, hrozilo nešťastie: Zápas Sloveniek musel byť prerušený!

Zápas slovenskej ženskej futbalovej reprezentácie proti tímu Škótiek musel byť prerušený z dôvodu nepriaznivého počasia.
  • Zdroj: ig/sfzofficial

Hlavná rozhodkyňa Melima Čeriková z Bosny a Hercegoviny poslala z bezpečnostných dôvodov oba tímy do útrob štadióna.

Stretnutie bolo prerušené v 58. minúte, keď sa v Nitre zrazu zotmelo a nasledovala obrovská búrka. Slovenské futbalistky v tomto čase po góle Claire Emslieovej zo 46. minúty prehrávali 0:1.

Zápasoví fanúšikovia boli z dôvodu hrozby úderu blesku taktiež požiadaní, aby sa na tribúne presunuli.

Futbalistky po viac ako polhodinovej prestávke opäť vyšli na hraciu plochu a o 21:00 sa v zápase pokračovalo.

V šľapajach svojho úspešného otca ide aj Draveckého syn Vlado junior.
Vyjadrenie SZĽH k Draveckému: Napriek našej snahe sa rozhodol reprezentovať Česko! Zobraziť článok