Vyšetrovanie je ukončené: TOTO je Bellinghamov trest za hanlivé gesto voči Slovensku!

Anglický útočník Jude Bellingham, ktorý v poslednej minúte osemfinálového stretnutia proti Slovensku strelil vyrovnávajúci gól na 1:1, ...

Anglický útočník Jude Bellingham, ktorý v poslednej minúte osemfinálového stretnutia proti Slovensku strelil vyrovnávajúci gól na 1:1, spoznal svoj trest za hanlivé gesto voči slovenskej striedačke, ktoré nasledovalo po jeho zásahu,

Hviezdny Angličan, ktorý pôsobí v drese španielskeho Realu Madrid, sa napokon vyhol zápasovej suspendácii a do štvrťfinálového duelu môže nastúpiť.

UEFA však rozhodla, že za jeho správanie bude musieť zaplatiť päťcifernú finančnú pokutu. Bellingham sa však na sociálnych sieťach vyjadril, že cieľom jeho gesta nebolo nikoho uraziť.

"Bolo to interné žartovné gesto voči niekoľkým blízkym priateľom, ktorí boli na zápase. Slovenskému tímu patrí veľký rešpekt za to, aký výkon predviedli,“ napísal Jude Bellingham.

Anglicko si vo štvrťfinále zmeria sily s tímom Švajčiarska, ktoré v osemfinále po výsledku 2:0 vyradilo Taliansko.