Zmätený Medvedev baví internet: Aký je vlastne stav, už je koniec?

Nevídaný moment zažili diváci 2. kola Wimbledonu. Ruský tenista Daniil Medvedev (28) bol v zápase proti Francúzovi Alexandrovi Müllerovi ...
  • Zdroj: SITA/AP

Nevídaný moment zažili diváci 2. kola Wimbledonu. Ruský tenista Daniil Medvedev (28) bol v zápase proti Francúzovi Alexandrovi Müllerovi taký zmätený, že nevedel či je už koniec setu a aký je vlastne stav zápasu.

FOTOGALÉRIA: Daniil Medvedev

Vtipný moment nastal v závere prvého setu, ktorý sa rozhodoval v tajbrejku. Francúz viedol 5:3 a Medvedev trafil loptičku do autu. Rus sa hneval a odišiel si an chvíľu sadnúť na lavičku. Bol presvedčený, že prvý set už skončil. Niečo zakričal smerom k trénerovi, no jeho tím mu naznačoval, aby sa vrátil na kurt.

Na snímke tenistka Anna Karolína Schmiedlová si preberá cenu Tenista roka 2023 v ženskej kategórii.
Oficiálne potvrdené: Slovensko bude mať na OH v Paríži zastúpenie aj v tenise Zobraziť článok

Medvedev gestikuloval a ukazoval pomocou prstov, že prvý set už prehral. Keď ale zistil, že sa mýli, hneď vstal a vrátil sa na kurt. Video sa okamžite stalo na internete obrovským hitom.

Slovenskí futbaloví reprezentanti Dávid Hancko a Stanislav Lobotka.
Životný prestup Hancka je na spadnutie! Vráti sa Lobotka do Španielska? Zobraziť článok

Medvedev napokon vyhral v druhom sete 7:6, potom vyhral aj ďalšie dva sety 6:4 a 7:5 a postúpil do 3. kola.