Chorváti čakajú na zázrak, Slovákom môžu dnes Angličania výrazne pomôcť

Obrovské sklamanie pri Jadrane! Futbalisti Chorvátska mali na dosah postup do osemfinále majstrovstiev Európy. V ôsmej minúte nastaveného ...

Obrovské sklamanie pri Jadrane! Futbalisti Chorvátska mali na dosah postup do osemfinále majstrovstiev Európy. V ôsmej minúte nastaveného času však prišla akcia Talianska a Mattia Zaccagni poslal celý chorvátsky národ do hlbokého šoku.

FOTOGALÉRIA: Nádherný zásah: TENTO gól v poslednej minúte rozhodol o postupe Talianov!

Po jeho vyrovnávajúcom góle prišiel záverečný hvizd a s ním aj minimálna šanca na postup Chorvátska do osemfinále.

Slovenskí futbalisti túžia po postupe zo skupiny.
Opory reprezentácie si zobrali príklad od hokejistov: TAKTO trávili deň voľna! Zobraziť článok

Napriek tomu, že nevýrazní Chorváti na EURO majú po 3 kolách iba dva body, majú stále teoretickú nádej na osemfinále. To ale musia dnes Angličania zdolať Slovincov výsledkom 3:0 (tu by mali Chorváti vyšší počet strelených gólov) aspoň štvorgólovým rozdielom a potom sa ešte musia Chorváti spoliehať na to, že v skupine F Česko prehrá s Tureckom a Portugalsko zdolá Gruzínsko.