Tréner Calzona napriek prehre neskrýval spokojnosť: Mužstvu nemôžem nič vyčítať

Slovenská futbalová reprezentácia v druhom skupinovom zápase na EURO 2024 podľahla Ukrajine tesne 1:2. Súper o svojej výhre rozhodol ...

Slovenská futbalová reprezentácia v druhom skupinovom zápase na EURO 2024 podľahla Ukrajine tesne 1:2. Súper o svojej výhre rozhodol v druhom polčase, keď otočil nepriaznivý vývoj stretnutia. Kormidelník nášho mužstva napriek tomu tímu nič nevyčítal.

FOTOGALÉRIA: Slovensko - Ukrajina

„Bol to náročný zápas, s niektorými momentami som bol spokojný, s inými menej. Dostali sme súpera do pohody, no celkovo som s mužstvom spokojný. Nemôžem tímu nič vyčítať, prvý polčas bol lepší z našej strany.

Súper má obrovskú kvalitu, v rankingu FIFA sú Ukrajinci o 20 miest pred nami. Je to normálne, že sa svojou kvalitou dostali na koňa. Môže sa stať, že všetky štyri tímy budú mať po tri body. Urobíme maximum pre to, aby sme postúpili," povedal tréner Francesco Calzona bezprostredne po súboji v rozhovore pre TV Markíza.

Milan Škriniar v zápase s Ukrajinou
Slovenskí futbalisti reagujú na prehru s Ukrajinou: Je to veľká škoda, tvrdí sklamaný kapitán Zobraziť článok